TEKNİK ÖZELLİKLERİ;

Golden wave yeni nesil bir metal dedektördür. Kum, ahşap toprak beton kaya gibi nesnelerin içinde ve arasında metal nesneleri tanımlamak için tasarlanmış ve çok iyi derinlikte düşük iletkenlik şartlarında ( toprak ve tuğla duvarlar vb.) çalışması için tasarlanmıştır.

Golden wave indüksiyon denge prensibine göre çalışan bir metal dedektördür.Bu modelin tanımlayıcı temel özelliği tamamen kendine has geliştirilmiş yazılım ve donanım özelliğidir.Çoklu frekans özelliğimiz bizim tarafımızdan üretilmiş tüm bobinlerimizin cihazlarımızda çalışmasını sağlamaktadır.Değişik frekanslarda çalışabilme özelliği ile bobin değiştirmek ve yepyeni farklı metal arama özelliğine sahip yeni dedektörlere ulaşabilmeniz mümkün olacaktır.Cihaz kendisi için üretilmiş değişik frekanslardaki bobine göre kalibre edebilme ve çalışma özelliğine sahiptir.Bu cihaz orijinal sinyal işleme sensörü teknolojisi ile harmonik filtreleme teknolojisin sahiptir.

Bu özelliği ile mineralli ve tuzlu topraklarda üstün performans göstermektedir.

Bu toprak yapısında dahi küçük ve değerli metalleri çok derin mesafelerde metal ayrımı yaparak tespit yeteneğine sahiptir.

Temel arama modu—Hareketli arama modu ile tespit yeteneği

Tespit edilen nesnenin tam yerini tespit etmek için pinpoint modu kullanılır.